İnstagram’da Hızlı Fenomen Olmanın Yolları

İnstagram’da Hızlı Fenomen Olmanın Yolları

İnstagram’da Hızlı Fenomen Olmanın Yolları 

Günümüz internet çağına bağlı bir dönem haline geldi. Buna bağlı olarak artık en çok tanınan kişiler internette sosyal medya platformlarında popüler olan kişiler oldu. İnternette fenomen olmanın yolu ise elbette takipçi sayısı beğeni ve yorum sayısı gibi yollardan geçiyor. Ne kadar çok takipçiniz olursa fenomenlik yolunda o kadar yol kat etmiş oluyorsunuz. Gönderilerinize abone al kısmıyla daha çok görünme sağlama imkanına sahip olursunuz.

İnstagram’da Fenomen Olmak İçin Hesabınızı Sürekli Geliştirin

Öncelikle her arayan kişinin sizin hesabınızı rahat bir şekilde bulabilmesi için kullanıcı adınız herkesin rahat bir şekilde aklında tutabileceği kısa ve basit bir isim olmalıdır. Çünkü tek bir harfin yanlış yazılmış olması bile kullanıcıların sizin hesabınızı bulması konusunda zorlanmasına neden olacaktır.

Kullanıcı isminiz hesabınızda paylaşım yapacağınız içerik ile doğru orantılı olmalıdır. Örneğin hesabınızda gezi ile ilgili fotolar paylaşmayı planlıyorsanız kullanıcı isminiz bu içeriğe çağrışım yapacak şekilde tercih edilmelidir. Beğeni satın al özelliği kullanarak hesabınızda paylaşım yaptığınız fotoların daha çok beğenilmesini sağlayarak hesabınızı fenomen hale getirebilirsiniz. 

İnstagram’da Fenomen Olmak İçin Takipçi Satın Alın

İnstagram’da foto paylaşımında önemli olan birkaç kriter vardır. Örneğin güzel bir foto çektiniz ama bu fotoğrafa uygun hoş bir filtre uygulaması yapmanız fotoğrafın çekiciliğini daha da arttıracağı için İnstagram hesabınızı kullanırken mutlaka filtreleri ve nasıl uygulamanız gerektiğini iyi biliyor olmanız gerekir. Abone satın al özelliğiyle hazırlamış olduğunuz fotoları daha çok kimsenin görmesini ve beğenmesini sağlar bu şekilde fenomen olmak için büyük bir atarsınız. 

Fotoğraf paylaşımı yapacak olan kişilerin genel olarak kullandığı taktik aynı fotoğraftan pek çok çekip bunların içinden en iyi olanı kullanmaktır. Bu nedenden dolayı da bir fotoğraf çekimi yapacağınız zaman aynı poz ya da kareden pek çok çekip içlerinden en iyi görüneni bir program yardımı ile düzenlemeli ve ardından İnstagram üzerinden uygun filtreleme yolunu tercih ederek paylaşım yapmalısınız. Takipçi satın al özelliği kullanarak takipçi alıp filtrelemesini tamamlamış olduğunuz fotoları daha geniş bir kitleye gösterebilirsiniz. 

İnstagram da en çok takip edilen kısımlardan birisi de story dediğimiz kısımdır. Bu kısımda paylaşım yapılan fotolar 24 saat sonra kaybolmakta ama bu 24 saat olan zaman dilimi içerisinden pek çok kişi tarafından görülmekte ve incelenmektedir. Bu nedenden dolayı da İnstagram hesabınızda Story adı verilen bölümü kullanmanız takipçi sayısını arttırmanızda yardımcı olur. Takipçi satın alarak storylerinizi pek çok kimsenin görmesini sağlar bu şekilde takipçi sayısını da arttırmış olursunuz. 

Son olarak da paylaşım yaptığınız fotolarınızın altına içeriğe uygun olmak koşulu ile etkili ve hoş bir söz eklemeniz beğeni sayınızı arttırmanız ve dolayısıyla da takipçi arttırmanız konusunda sizlere yardımcı olacaktır.