İnstagram Takipçi Satın Almanın Faydaları

İnstagram Takipçi Satın Almanın Faydaları

Neden instagram takipçi almamız gerekir

Günümüzün en popüler uygulamalarından biri olan Instagram üzerinde yükseliş göstermek, kişilerin kazanç sağlamasına yardımcı olan önemli noktalardan bir tanesidir. Günümüzde pek çok kişi İnstagram takipçi satın alma gibi hizmetleri kullanarak takipçi kasmaktadır. Çünkü organik bir şekilde yükseliş çok kasvetli ve çok zor olmaktadır. Bu işi hakkıyla yapan kişiler dahi organik takipçi kazanma konusunda sıkıntılar yaşamaktadır. Bu durumun asıl sebebi öne çıkmak isteyen kişi sayısının çok olması ve kişinin rakiplerinin çoktan öne çıkmış olmasıdır. 

 

İnstagram takipçi özelliği kişilerin hızlı bir şekilde yükselişe geçmelerine yardımcı olacak seçeneklerden bir tanesidir. Çoğu kişi bu hizmetlerin hiçbir işe yaramadığı düşüncesine sahiptir ancak aslında iyi değerlendirildiği ve güzel bir hesaba sahip olunduğu takdirde, hızlı bir şekilde öne çıkmanın püf noktalarından biri olmaktadır. Yalnız alınan her hizmet gibi bu hizmetin de doğru şekilde kullanılması ve buna uygun bir planlama sağlanması büyük önem arz etmektedir. 

Dikkat etmemiz gerekenler

Bu hizmetin doğru şekilde kullanılabilmesi ve hizmetin daha verimli olabilmesi için, kişilerin bu yükselişle birlikte organik takipçi kasmanın yollarını iyi anlaması gerekecektir. Çünkü sağlanan yükseliş kişileri keşfet gibi herkesin görebileceği platformlarda öne çıkaracak, kişinin bu yerlerden takipçi kasabilmeleri sağlanacaktır. Her ne kadar garanti edilse de, kişilere gönderilen takipçilerin düşme olasılığı mevcuttur. Çünkü kişiler sayfanın hedef kitlesine dahil değillerse, gelen takipçiler takipten çıkacaktır. Firmamız yalnızca aktif takipçi gönderdiği için, kişileri sayfada tutmanın yolları aranmalıdır. 

 

İnstagram Takipçi seçeneği ile takipçi sayısını arttırmanın yolları:

  • Kişilerin doğru bir hedef kitle belirlemeleri ve bu kitleye ayak uydurmaları gerekmektedir. Kişiler daha çok kitleye erişebilmek için farklı hedef kitleler deneme yoluna girmemelidir çünkü bu tarz tutarsız sayfalar ilk etapta güzel takipçi kazansalar da, zaman içerisinde takipçi sayıları düşmektedir.
  • Kişilerin aldıkları hizmetle beraber, ilgi çekici bir “Reels” ya da “IGTV” videosu paylaşmalarında yarar vardır. Çünkü bu videoların keşfete düşme oranları bir hayli yüksektir ve sayfayı hızlı bir şekilde yükselten takipçiler, bu videoların en ön sırada bulunmasına katkı sağlayacaktır.
  • Kişilerin günlük 2 tane düzenli olarak post paylaşmaları gerekmektedir. Sayfanın aktif olduğunu görmek, takipçi sayısını arttıran önemli püf noktalardan biri olma özelliği taşımaktadır.
  • Kişilerin rakip sayfaları incelemeleri ve onların yaptıkları paylaşımlardan neredeyse tamamen farklı ancak yapı olarak benzer içerikler üretmeleri gerekir. Farklı olanın her zaman daha ön planda tutulduğu unutulmamalıdır. Daha ilgi çekici olan sayfa daha yoğun talep görecektir.
  • Organik takipçi kazanmanın en önemli noktalarından biri de, sayfada düzenli olarak çekilişler düzenlemek olmaktadır. Çünkü yapılan çekilişler kişilerin dikkatini çekmekte ve eğer sayfa kişiler için yararlıysa, takipte kalmalarına fayda sağlamaktadır.

İnstagram Takipçi Satın Al Özelliği Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Kişilerin seçim yapma konusunda dikkat etmeleri gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Sayfaların daha iyi bir talep görmeleri ve takipçi al özelliğinin daha verimli hale getirilmesi için, doğru paketin seçilmesi gerekmektedir. İnstagram takipçi satın al hizmeti her anlamda kişiye katkı sağlayacak bir nokta olsa da, her sayfa için aynı paket tercihi doğru olmamaktadır. Dolayısıyla kişilerin seçim hususunda doğru noktaya değinmelerinde fayda olacaktır. 

 

İnstagram takipçi özelliği kullanılırken dikkat edilmesi gerekenler:

  • Kişilerin kendileri için en doğru hedef kitleyi belirlemeleri gerekir. Örneğin kadınlara yönelik olan bir İnstagram hesabının söz konusu olması halinde, kişiler kadınlara yönelik paketi tercih etmelidir. Bunun yanı sıra erkeklerin ön planda tutulduğu sayfalar için, erkeklere yönelik paketi seçmek önemlidir.
  • Kişilerin takipçilerinin yerel ya da yabancı olması hususuna dikkat etmeleri gerekir. Yerel takipçiler her zaman daha avantajlı olmaktadır. Ayrıca bölgesel paketler de bulunmaktadır. Örneğin İstanbul’da yaşayan kişilere yönelik takipçi almak da fayda sağlayabilecek bir husustur.
  • Çoğu kişi bu hizmetin tek seferde alındığında fayda sağlama konusunda yeterli olduğuna dair inancını sürdürür. Ancak aslında durum bu şekilde değildir, kişilerin bu paketleri düzenli olarak yenilemeleri gerekir. Hızlı bir yükseliş sağlamak isteyen kişiler haftada iki, üç kere, daha yavaş bir yükseliş hedefleyenler haftada bir kere paketten yararlanmalıdır. Kişilerin bu anlamda haftalık olarak yenileyebilecekleri bütçelerdeki paketleri seçmeleri gerekecektir. Her zaman aynı paketin alınması önemlidir. Çok hızlı bir şekilde yükselmeyi amaçlayan kişiler daha yüksek takipçili paketleri, diğerleri daha düşük bütçeli paketleri seçmelidir. Buna da bir reklam bütçesi gibi ayarlama sağlanmalı, aylık bir gider belirlemesi yapılmalıdır.

İnstagram Takipçi Fiyatları

İnstagram takipçi satın al fiyatları tercih edilecek pakete göre değişiklik göstermektedir. Anasayfamızda yer alan paketler arasından kişi kendi bütçesine ve hedef kitlesine en uygun seçeneği belirleyebilir. Yerel takipçi fiyatları daha yüksekken, yabancı takipçi fiyatları daha ucuzdur. Bunun yanı sıra takipçilerin aktif olup olmadığı ile ilgili detaylar da fiyatlar üzerinde belirleyicidir. Kişilerin eğer bütçeleri varsa düzenli olarak takip ettirmeleri gereken tarife, Türk ve aktif takipçi satın al şeklinde olmalıdır. 

 

İnstagram takipçi konusunda ödeme yöntemi, kredi kartı ya da banka kartı ile sağlanan ödeme şeklindedir. Ayrıca kişiler dilerlerse eft/havale şeklinde ödeme yapma şansına da sahiptir. Kişilerin bu noktada dikkat etmeleri gereken husus, sayfanın SSL sertifikasının olup olmadığıdır. SSL sertifikası olmayan sayfalara kesinlikle ödeme yapılmamalıdır. Çünkü bu tarz sayfalar kişilerin kredi kartı bilgilerini üçüncü şahıslar ile paylaşabilmektedir ve bu istenmeyen bir durumdur. Güvenli ödeme seçenekleri olan sayfalar, bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmadığı gibi, kişi izin vermediği takdirde saklama yetkisine de sahip olmamaktadır.