İnstagram'da Hızlı Fark Edilmek İçin Neler Yapılmalı?
  • 25 Mayıs 2023

İnstagram'da Hızlı Fark Edilmek İçin Neler Yapılmalı?

İnstagram Da Hızlı Fark Edilmek İstiyorsanız Bunları Deneyin

İnstagram çok fazla kişinin aktif olduğu bir sosyal mecra durumundadır. Hal bundan ibaret olunca herkes bir rekabet ve fenomen olma çabası içine girer. İnstagram da çok daha çabuk fark edilmenin elbette birkaç yolu söz konusudur. Bunlardan en önemli olanı takipçi sayınız ve beğeni sayınızdır. 

Takipçi sayınız arttığı taktirde elbette beğeni ve yorum oranınız da artacaktır. Ama bunun dışında çok fazla takipçiye sahip olup beğeni alamayan hesaplar da mevcuttur. Bu gibi durumlarda beğeni satın al özelliği ile gönderilerinizin beğeni almasını sağlayabilirsiniz. 

İnstagram Üzerinden Belli Aralıklarla Paylaşım Yapmaya Özen Gösterin

İnstagram üzerinden hesabınızı takip eden kişiler sizin gönderilerinizi ne kadar fazla görürse sizinle o kadar etkileşime geçeceği için mutlaka düzenli olarak takipçilerinizin beğeneceği gönderiler paylaşın. Bu sayede hem beğeni ve yorum alma oranınız artacak hem de takipçileriniz sizi sıkı bir biçimde takip etmeye devam edecektir. Yeterince takipçiniz yoksa mutlaka takipçi satın al özelliği ile takipçi sayınızı arttırıp İnstagram’da fark edilme yolunda adım atmalısınız.

İnstagram da Kaliteli Gönderi Paylaşımı Altın Kural

İnstagram üzerinden paylaşım yapmış olmak için paylaşım yapmamalısınız. Paylaşım yaptığınız gönderiler mutlaka kaliteli bir içeriğe ve ilgi çekici bir efekte sahip olmalıdır. Bu sayede abone ve takipçi arttırma şansınız hem de gönderilerinizin beğeni oranı yükselecek aynı zamanda reklam veren sayfalar sizin hesabınızı da fark ederek size reklam vermeye başlayacaktır. 

İnstagram da Takipçileriniz ile İletişim Halinde Olun

İnstagram hesabınız üzerinden takipçileriniz ile iletişim kurmanız halinde sizinle daha sıkı bir bağ kurmalarına fırsat tanımış olursunuz. Bu sayede hem sizi takip ederek paylaşımlarınızı beğenirler hem de arkadaşlarına sizin hesabınızı önererek takip oranınızı arttırırlar. 

Beğeni oranınız düşüşe dahi beğeni al özelliği ile beğeni satın alarak gönderilerinizin daha çok kişi tarafından beğenilmiş gibi gösterilmesi de İnstagram üzerinden fark edilmeniz açısında önemli bir ayrıntıdır.  Eğer beğeni oranınız iyi ise bile sayfanızı inceleyen kişinin ilk bakacağı nokta takipçi sayınız olacağı için takipçi al özelliği ile takipçi satın almalı ve sayfanızı ilk inceleyenler için ilk aşamayı başarılı bir şekilde atlatmalısınız. 

 

[email protected] Whatsapp Hattımız İletişim Numaramız
3 Dakika Önce